جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

کیانو ریوز تمایلی به استفاده از شخصیت‌های نئو و جان‌ویک در بازی مورتال کامبت ندارد

کیانو ریوز تمایلی به استفاده از شخصیت‌های نئو و جان‌ویک در بازی مورتال کامبت ندارد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

کیانو ریوز بازیگر مشهور هالیوود، اخیرا گفته است که به اعتقاد او، شخصیت‌های سینمایی نئو یا جان‌ویک مناسب بازی Mortal Kombat (مورتال کامبت) نیستند.

شنیدن حرف‌هایی مخالف نظرات شما از جانب دیگران، همیشه سخت است. اما گاهی اوقات صرفاً باید از آنها عبور کرد و این در مورد کیانو ریوز که در مصاحبه با Esquire گفته که تمایلی به حضور شخصیت‌هایش در بازی مورتال کامبت ندارد، صدق می‌کند. به‌گزارش وب‌سایت GameSpot، این گفته به‌معنای عدم علاقه ریوز به سری مورتال کامبت نیست، او صرفاً فکر می‌کند که نئو و جان‌ویک به این مجموعه تعلق ندارند.

کیانو ریوز تمایلی به استفاده از شخصیت‌های نئو و جان‌ویک در بازی مورتال کامبت ندارد

ریوز در بخشی از مصاحبه خود با Esquire می‌گوید:

اگر اختیار این تصمیم برعهده من بود، قطعا می‌گفتم نه! مورتال کامبت در موارد بسیاری یک بازی عالی است، اما من فکر می‌کنم شخصیت‌هایی مانند نئو و جان‌ویک سبک و کارکرد شخصی خودشان را دارند و مورتال کامبت نیز کار خودش را انجام می‌دهد.

از دید منطقی، ریوز مسلماً این شخصیت‌ها را بهتر از ما مخاطبین اینترنتی می‌شناسد که علاقه‌مان در این است که نئو را در حین طفره رفتن از حملات زنجیره‌ای اسکورپین (شخصیتی در مورتال کامبت) با تکه‌کلام معروف “بیا اینجا” ببینیم. اما جان‌ویک چطور؟ این شخصیت یک قاتل آموزش دیده است که هرکسی را در سر راه خود می‌کشد! مطمئنا ساب‌_زیرو (شخصیت دیگری در مورتال کامبت) شانسی برای عرضه اندام در مقابل او نخواهد داشت!

همچنین مطالعه کنید
بنچمارک جدید Final Fantasy 14: Dawntrail مشکل «چشم‌های بی‌جان» کاراکترها را برطرف می‌کند!

فارغ از این گفته‌ها، هنوز شانس اندکی برای تحقق این اتفاق وجود دارد. به‌گفته GameSpot، مورتال کامبت و سازنده آن NetherRealm، هر دو تحت مالکیت استودیو Warner Bros هستند. از آن‌جایی که این کمپانی سازنده سری ماتریکس است، بنابراین این احتمال همچنان زنده می‌ماند. پیش از این وب‌سایت Game Informer در سال 2019 گزارش داده بود که سازنده بازی به‌نام اد بون، گفته است که NetherRealm به اضافه کردن شخصیت نئو به بازی Injustice 2 بسیار نزدیک شده بود.

منبع: Gameinformer

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>