بازی دیابلو ایمورتال (Diablo Immortal) برای اندروید، iOS و PC منتشر شد (+تیزر جدید)

بازی دیابلو ایمورتال (Diablo Immortal) برای اندروید، iOS و PC منتشر شد (+تیزر جدید)

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

ماه ژوئن با خبرهای خوبی برای طرفداران بازی دیابلو (Diablo) فرا رسید، بازی جدید دیابلو ایمورتال (Diablo Immortal)، امروز برای تمام سیستم‌‌عامل‌های اندروید، iOS و PC منتشر شد. دیابلو ایمورتال، یک بازی رایگان و آنلاین است که از قابلیت‌های کراس پلی و کراس پروگرشن بهره می‌برد، به این معنی که کاربران می‌توانند در همه پلتفرم‌ها بازی را انجام داده و با تغییر پلتفرم خود (به‌طور مثال از موبایل به دسکتاپ)، در پیشرفت و امتیازات کسب‌شده کاراکتر‌ها مشکلی ایجاد نمی‌شود.

شخصیت‌های شناخته‌شده‌ای مانند Necromancer و Barbarian در این بازی وجود دارند، اما اکنون کاربران، انتخاب‌های جدیدی را نیز پیش روی خود خواهند داشت. در بازی دیابلو ایمورتال، لوتینگ، دارای شخصی‌سازی بیشتری برای هر کاراکتر است.

کنترل‌ها در سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS بسیار آسان هستند؛ سمت چپ صفحه برای ناوبری استفاده می‌شود‌ و سمت راست برای حملات، معجون‌ها، جادو و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. کنترل‌های رایانه شخصی عمدتاً با ماوس انجام می‌شوند، اما این بار بلیزارد در حال پیاده‌سازی حرکات کلید‌های WASD نیز هست. همچنین اقدامات از پیش تعیین‌شده، روی کلیدهای 1 تا 4 فعال می‌شوند و کلید Q نیز برای بکارگیری معجون‌ها استفاده خواهد شد.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>