پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

آیا می‌خواهید تویوتای خود را از راه دور روشن کنید؟ پس هزینه آن را پرداخت کنید!

آیا می‌خواهید تویوتای خود را از راه دور روشن کنید؟ پس هزینه آن را پرداخت کنید!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

به نقل از The Drive، اتومبیل‌های مدل‌های ۲۰۱۸ به بعد شرکت خودروسازی تویوتا برای استفاده از سوییچ از راه دور خود، باید ماهیانه 8 دلار پرداخت کنند.

علاوه بر سخت‌افزارهای معمولی که خودروسازان هنگام خرید خودرو روی محصولات خود اضافه می‌کنند، شرکت تویوتا به خریداران این امکان را داده تا هنگام خرید خودروی جدید، از مجموعه سرویس‌های متصل، همچون دسترسی Wi-Fi، کمک اضطراری و گزارش‌های سلامت خودرو نیز بهره ببرند. Remote Connect یکی از این امکانات است که راه‌اندازی از راه دور خودرو با استفاده از تلفن هوشمند را پشتیبانی می‌کند.

آیا می‌خواهید تویوتای خود را از راه دور راه‌اندازی کنید؟پس هزینه پرداخت کنید!

با این حال طبق یک خبر عجیب، حتی اگر این سوییچ از راه دور بجای سرورهای تویوتا از امواج رادیویی برای برقرای ارتباط استفاده کند، مالکان باید ۸ دلار در ماه یا ۸۰ دلار در سال را برای سرویس کامل Remote Connect بپردازند تا بتوانند از این ویژگی استفاده کنند!

به خریداران خودرو‌های جدید تویوتا یک دوره آزمایش رایگان Remote Connect ارائه می‌شود تا بتوانند به طور آزمایشی از راه دور، خودرو‌های خود را روشن کنند. طول مدت این دوره آزمایشی به خودرویی که خریداری می‌کنید بستگی دارد. برای مثال طبق گفته تویوتا، اگر خودروی شما قبل از 12 نوامبر 2018 تولید شده باشد، «دیگر به اشتراک Remote Connect فعال سوییچ، برای اجرای عملکرد راه‌اندازی از راه دور نیاز ندارند».

آیا می‌خواهید تویوتای خود را از راه دور راه‌اندازی کنید؟پس هزینه پرداخت کنید!

اخبار مربوطه به این موضوع ابتدا در کانال cars شبکه اجتماعی ردیت منتشر و بعد مدتی نیز این خبر تکذیب شد. اما The Drive می‌گوید که تویوتا صحت آن را تایید کرده است. این در حالی است که تویوتا هنوز به درخواست اظهار نظر به این خبر، پاسخی رسمی نداده است.

همچنین مطالعه کنید
هوندا نسخه هاچ‌بک جدید سیویک 2022 را معرفی کرد

منبع: Pcmag

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>