Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

تصاویر رندر جدید شاسی‌بلند 2023 BMW XM منتشر شد

تصاویر رندر جدید شاسی‌بلند 2023 BMW XM منتشر شد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

معمولاً زمانی که یک طرح مفهومی به خط تولید منتقل می‌شود، طرفداران آن خودرو را ناامید می‌کند، اما ظاهراً در مورد 2023 BMW XM، همه چیز برعکس است. رندرهای غیررسمی که وبسایت روسی کولسا به‌تازگی از طرح مفهومی XM منتشر کرده بسیار جالب توجه است و به خریداران اجازه می‌دهد که بدانند در اواخر سال 2022 در نمایندگی‌های BMW، دقیقاً با چه خودرویی مواجه خواهند شد.

خوشبختانه انتظار هیچ تغییر عمده‌ای از مدل تولیدی نسبت به طرح مفهومی نمی‌رود چراکه باوارایی‌ها قبلاً اعلام کرده‌اند که خودروی نهایی، حدود 90 درصد از سبک طرح مفهومی را حفظ خواهد کرد. 10 درصد باقیمانده نیز به صورت گمانه‌زنی در این رندر شخص ثالث به کار گرفته شده است تا این شاسی‌بلند پلاگین هیبریدی را با دستگیره‌های درب معمولی و سپر جلویی کمتر تهاجمی به تصویر بکشد.

تصاویر رندر شاسی‌بلند آماده تولید 2023 BMW XM منتشر شد

طراحی جلوی خودرو با چراغ‌های تقسیم‌شده، مطمئناً جسورانه است، با این حال، چراغ‌های عقب فوق‌العاده عریض و سرهای اگزوزهای چهارگانه با طراحی زاویه‌دار، طراحی عقب XM را کمی بحث‌برانگیزتر می‌کند. چرخ‌های دو رنگ این طرح مفهومی تا حد زیادی حفظ شده‌اند، اما به‌ جای حروف بزرگ «BMW»، درپوش‌های مرکزی، اکنون با حلقه‌هایی معمولی پوشانده شده‌اند.

همچنین مطالعه کنید
شاسی بلند تهاجمی سانگ یانگ تورس (Torres) به‌زودی معرفی می‌شود (+تیزر ویدیویی و تصاویر)

طراحی تیز آینه‌های جانبی کانسپت XM، جای خود را برای آینه‌های معمولی‌تر مخصوص سری M داده‌ و خط فوقانی مشکی نیز حذف شده است. همین امر در مورد خطوط تیره روی یال‌های کناری خودرو که اکنون دارای یک روکش فلزی/کرومی با همان رنگ قسمت‌های براق چرخ‌هاست نیز صدق می‌کند. همانطور که در اینجا نشان داده شده است، این تغییراتِ XM نسبت به طرح مفهومی منتشرشده قبلی است که با چراغ‌های عقب بزرگتر و اگزوزهای چهارگانه معمولی، کمتر تهاجمی به نظر می‌رسید. در نهایت بر اساس گفته‌های آندره ژید، زیبایی در چشمان بیننده است نه در آن چیزی که به آن می‌نگرد! بنابراین این طرح جدید، همان اندازه که از نظر برخی زیباست ممکن است از نظر برخی دیگر، چندان جذاب نباشد!

XM 2023 با ترکیب یک مجموعه پلاگین هیبریدی با یک موتور V8 و یک موتور الکتریکی، با قدرتی حدود 750 اسب بخار، به قدرتمندترین خودروی تولیدی BMW تبدیل خواهد شد. در این میان، خودروی M5 CS با 626 اسب بخار قدرت، بدون هیچ موتور هیبریدی، هنوز تاج قدرت را در اختیار دارد.

منبع: Motor1

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>