Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

اضافه شدن قابلیت پخش زنده دوربین‌های خودروهای تسلا بر روی گوشی‌های آیفون

اضافه شدن قابلیت پخش زنده دوربین‌های خودروهای تسلا بر روی گوشی‌های آیفون

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

حالت Sentry در خودروهای تسلا که از دوربین‌هایی که برای اتوپایلوت به کار می‌رود و همچنین هنگامی که خودرو خاموش است به‌ عنوان یک سیستم امنیتی برای مقابله با سرقت استفاده می‌کند، یک آپدیت بزرگ دریافت کرد. این آپدیت نرم‌افزاری به کاربران آیفون اجازه می‌دهد تا به‌ صورت زنده، نمایی از دوربین‌های خودرو را بر روی تلفن همراهشان مشاهده کنند.

به گفته Electrek، ویژگی جدید تسلا یعنی Sentry Mode Live Camera Access، در آپدیت 2021.36.8 به نرم‌افزار تسلا اضافه می‌شود. متأسفانه آن‌طور که به نظر می‌رسد فقط کاربران iOS قادر به استفاده از این قابلیت خواهند بود و مشخص نیست که گوشی‌های اندرویدی نیز این قابلیت را دریافت خواهند کرد یا خیر.

تسلا درباره قابلیت جدید خودروهای خود گفت:

شما می‌توانید قبل از سوارشدن، محیط اطراف خودرو را از راه دور ببینید و از امن بودن آن مطمئن شوید. تصاویر زنده دوربین کاملاً رمزنگاری شده است و تسلا به آنها دسترسی ندارد. برای فعال یا غیر فعال‌ کردن آن به بخش Controls و قسمت Safety & Security بروید.

اضافه شدن قابلیت پخش زنده دوربین‌های خودروهای تسلا بر روی گوشی‌های آیفون

در گذشته حالت Sentry تنها زمانی اقدام به ضبط می‌کرد که اتفاقی مانند سرقت رخ می‌داد و تصاویر ضبط‌شده بر روی حافظه داخلی تسلا ثبت می‌شد. اما اکنون کاربران می‌توانند اپلیکیشن تسلا بر روی گوشی‌های آیفون را بازکرده و تصویر زنده‌ای از محیط اطراف خودروی خود را ببینند.

همچنین مطالعه کنید
نیسان آریا برای سال 2024 به طور میانگین 6000 دلار ارزان تر می‌شود!

همان‌طور که متوجه شده‌اید، خودروهای تسلا روبه‌روز بهتر شده و قابلیت‌های جذاب‌تری را دریافت می‌کنند. به طور مثال ایلان ماسک به‌تازگی اعلام کرده است که با استفاده از قابلیت جدید خودروهای تسلا می‌توان کنترل اسپیکرهای داخل خودرو را به دست گرفت و با سرنشینان آن صحبت کرد یا حتی بهتر از آن، سر یک سارق فریاد زد!

لازم به ذکر است که این قابلیت فقط برای آن دسته از مالکان تسلا در دسترس است که اشتراک Premium Connectivity را که هزینه آن ماهانه 10 دلار است را خریداری کرده‌اند. با این‌ حال اکثر کاربران به دلایل دیگر مانند پخش موسیقی، مرورگر وب و همچنین نقشه‌های ماهواره‌ای به همراه وضعیت ترافیک، این اشتراک را از قبل تهیه کرده‌اند.

منبع: Reviewgeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>