پخش زنده بازی دوستانه منتخب النصر و الهلال - پاری سن ژرمن - پنجشنبه 29 دی 1401

پخش زنده بازی دوستانه منتخب النصر و الهلال – پاری سن ژرمن – پنجشنبه 29 دی 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دیدار بین تیم‌های منتخب النصر و الهلال و پاری سن ژرمن روز پنجشنبه 29 دی 1401 ساعت 20:30 به‌قت ایران برگزار می‌شود. برای مشاهده این مسابقه به‌صورت زنده می‌توانید از لینک ارائه‌شده استفاده نمائید.

لینک پخش زنده بازی دوستانه منتخب النصر و الهلال – پاری سن ژرمن – پنجشنبه 29 دی 1401

لیست ترکیب منتخب النصر و الهلال برای بازی دوستانه مقابل پی اس جی اعلام شد.

ترکیب منتخب دو تیم قدرتمند عربستان برای بازی دوستانه مقابل پی اس جی بدین شرح است: امین بخاری، محمد العویس، سلطان الغنام، عبدالله مادو، چونگ هیون سو، سعود عبدالحمید، علی لاجامی، عبدالله العمری، محمد کنو، عبدالله عطیف، عبدالله الخبیری، لوئیز گوستاوو، علی البلیهی، خلیفه الدوساری، آندره کاریو، پیتی مارتینز، تالیسکا، ماتیوس پریرا، سامی اللجعی، کریستیانو رونالدو، موسی مارگا.

کریستیانو رونالدو بازوبند کاپیتانی را به بازو خواهد بست که شاید این آخرین تقابلش با مسی باشد. مشخص نیست که ایا گالتیه در این بازی از مسی رو در روی کریستیانو استفاده می کند یا نه. گفته می شود که برگزارکنندگان این بازی مبلغ ده میلیون یورو را به باشگاه پی اس جی پرداخته اند تا تیم فرانسوی را راضی کنند که به عربستان سفر کند.

کریستیانو رونالدو در حال حاضر با دستمزد سالانه 200 میلیون یورو پردرآمدترین بازیکن دنیاست و البته شایعاتی در مورد پیشنهاد دستمزد سالانه 350 میلیونی الاتحاد و الهلال به مسی مطرح شده است. البته گفته می شود که احتمال تمدید قرارداد مسی با تیم پاریسی خیلی بیشتر از جدایی اش باشد. در هر صورت این بازی شاید آخرین باری باشد که رونالدو و مسی در زمین فوتبال رو در روی همدیگر قرار می گیرند.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>