جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

پخش زنده چمپیونشیپ: بلکبرن - ویگان - دوشنبه 17 بهمن 1401

پخش زنده چمپیونشیپ: بلکبرن – ویگان – دوشنبه 17 بهمن 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دیدار بین تیم‌های بلکبرن و ویگان در سری مسابقات چمپیونشیپ انگلیس روز دوشنبه 17 بهمن 1401 ساعت 23:30 به‌وقت ایران برگزار می‌شود. برای مشاهده این رقابت به‌صورت زنده می‌توانید از لینک ارائه‌شده استفاده نمائید.

لینک پخش زنده چمپیونشیپ: بلکبرن – ویگان – دوشنبه 17 بهمن 1401

چَمپیونشیپ بعد از لیگ برتر انگلستان معتبرترین لیگ فوتبال در کشور انگلیس است. این لیگ توسط ۲۴ تیم برگزار می‌شود. (۲۲ تیم از کشور انگلیس و ۲ تیم از کشور ولز).

هر فصل ۲ تیم بالای جدول به‌طور مستقیم به لیگ برتر فوتبال انگلستان صعود می‌کنند. تیم‌های رده سوم تا ششم جدول نیز به پلی اف می‌روند و تیمی که قهرمان می‌شود نیز به لیگ برتر فوتبال انگلستان صعود می‌کند. سه تیم آخر جدول هم به لیگ یک فوتبال انگلستان سقوط می‌کنند.

تیم برتر چمپیونشیپ جام EFL را دریافت می‌کند. (یعنی همان جام قهرمان دسته اول قبل از آغاز لیگ برتر در سال ۱۹۹۲)

پخش زنده چمپیونشیپ
پخش زنده بلکبرن و ویگان / پخش مستقیم بلکبرن و ویگان / پخش آنلاین بلکبرن و ویگان / پخش زنده بلکبرن و ویگان دوشنبه 17 بهمن / پخش مستقیم بلکبرن و ویگان دوشنبه 17 بهمن / پخش آنلاین بلکبرن و ویگان امروز / پخش زنده فوتبال انگلیس امروز / پخش زنده چمپیونشیپ امروز / پخش زنده چمپیونشیپ دوشنبه 17 بهمن / پخش زنده چمپیونشیپ امروز دوشنبه

همانند سایر لیگ‌های فوتبال انگلیس باشگاه‌های کشور ولز نیز می‌توانند بخشی از این لیگ باشند. ۲ تیم از این کشور در مسابقات این لیگ شرکت می‌کنند.

باشگاه فوتبال بارنزلی بیشتر از هرتیم دیگری در این لیگ حضور داشته و در ۳ ژانویه ۲۰۱۱ با پیروزی ۲–۱ باشگاه فوتبال کاونتری سیتی در خانه توانست به اولین باشگاهی تبدیل شود که به بیش از ۱۰۰۰ پیروزی در این لیگ بدست آورده‌است. همچنین اولین باشگاهی است که ۳۰۰۰ بازی در این لیگ انجام می‌دهد.

ساندرلند، ردینگ و ولورهمپتون با ۲ قهرمانی پرافتخارترین تیم‌های این سری از مسابقات به حساب می‌آید.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *