تصویر گوشی پرچمدار سونی اکسپریا یک وی منتشر شد

تصویر گوشی پرچمدار سونی اکسپریا یک وی منتشر شد

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

این احتمال وجود دارد که گوشی سونی اکسپریا یک وی (Xperia 1 V) در نمایشگاه MWC بارسلون در پایان ماه جاری میلادی رونمایی شود. در حالیکه طرفداران این دستگاه منتظرند که ببیند آیا واقعاً این اتفاق می‌افتد یا خیر، اکنون یک تصویر از این گوشی منتشر شده که طراحی آن را برای ما فاش می‌کند.

تصویر گوشی پرچمدار سونی اکسپریا یک وی منتشر شد
سونی اکسپریا یک وی (Xperia 1 V)

اگر این جزیره دوربین را با گوشی Xperia 1 IV مقایسه کنید، فوراً متوجه خواهید شد که دوربین ToF و سنسور RGB IR حذف شده‌اند. بنابراین، ما با سه سنسور بزرگ که بزرگتر از 1 IV به‌نظر می‌رسند و پایین‌ترین آنها یک سنسور پریسکوپ است، مواجه می‌شویم. فلاش LED نیز در مدل آینده به جزیره دوربین‌ها منتقل شده است، در حالیکه در گوشی سال گذشته، خارج از جزیره و بالای آن بود.

تصویر گوشی پرچمدار سونی اکسپریا یک وی منتشر شد
سونی Xperia 1 IV

همچنین می‌توان لوگوی NFC را در سمت راست جزیره دوربین مشاهده کرد، به این معنی که این این دستگاه، یک نسخه بین‌المللی از Xperia 1 V است. اگر این لوگو برای بازار داخلی ژاپن بود، ما به جای آن، آرم Felica را مشاهده می‌کردیم.

بر اساس اطلاعات یک افشاگر چینی، در Xperia 1 V از چیپست قدرتمند اسنپدراگون 8 نسل 2 استفاده استفاده خواهد شده که البته جای تعجب ندارد. همچنین این محصول، باریک‌ترین گوشی هوشمندی خواهد بود که از این پردازنده استفاده می‌کند که به معنای واقعی کلمه می‌تواند آن را به پرطرفدارین دستگاه اسنپدراگون 8 نسل 2 تبدیل کند. انتظار می‌رود با وجود باریکی این دستگاه، سونی نوعی راه‌حل خنک‌کننده خاص برای آن طراحی کرده باشد.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>