کلید هوشمند جدید Flic با قابلیت‌های جدید به بازار می‌آید

کلید هوشمند جدید Flic با قابلیت‌های جدید به بازار می‌آید

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

هنگامی‌ که کمپانی Flic از اولین کلید هوشمند خود رونمایی کرد، تصور می‌شد بالاخره یک جایگزین مناسب برای دستیارهای صوتی پرخطا پیدا شده است. اما حقیقت این است که برای کنترل یک خانه هوشمند، به بیش از یک کلید ساده نیاز است تا بتوان از قابلیت‌های دستیارهای صوتی هوشمند گوگل و الکسا گذشت. به‌ همین جهت Flic در حال کار بر روی یک کنترل‌گر هوشمند خانه، به‌ نام Twist است؛ یک کلید هوشمند منزل به‌ همراه صفحه‌ای که می‌تواند چندین رویداد و برنامه‌ روزانه را شخصی‌سازی کند.

دکمه مخصوص خانه‌ هوشمند flic با قابلیت‌های جدید به بازار می‌آید

کلید هوشمند جدید Twist، نسبت به نسخه اولیه، قابلیت‌های بیشتری دارد. حالا می‌توان با فشار کلید مرکزی چراغ‌ها را کنترل کرد، برنامه‌های روزانه الکسا را فعال کرد و یا برنامه‌ای جدید را برای منزل آغاز کرد. سپس می‌توان با چرخاندن صفحه، مواردی چون دمای لامپ هوشمند یا روشنایی آن‌ها را تنظیم کنید، حتی این امکان وجود دارد تا صدای اسپیکر‌های متصل‌شده را نیز تغییر دهید.

همچنین یک حالت جدید به‌ نام “Push Rotate وجود دارد که از آن برای قابلیت‌های بیشتر در شخصی‌سازی خانه هوشمند استفاده می‌شود. می‌توان با فشار کلید مرکزی، در حین چرخش صفحه، تمامی لامپ‌های هوشمند خانه یا برای مثال، آب‌پاش‌های متصل را خاموش کرد.

یک نکته جالب هم این‌که، Flic اعلام کرد که پشتیبانی از استاندارد Matter (اتصالی ایمن و منبع باز برای دستگاه‌های خانه هوشمند) را برای همه محصولاتش در سال 2022 ارائه می‌کند. تولیدات این کمپانی در حال حاضر با سیستم‌های الکسا، Philips Hue، LIFX و دستگاه‌های Sonos سازگاری کامل دارد. با این‌ حال پشتیبانی از Matter به‌ عنوان استاندارد بین‌المللی خانه هوشمند که کمپانی‌های بزرگی چون گوگل و اپل با آن قرارداد دارند، در گسترش کارآمدی و استفاده از Flic تاثیر ویژه‌ای خواهد داشت.

دکمه مخصوص خانه‌ هوشمند flic با قابلیت‌های جدید به بازار می‌آید

محصول جدید Flic Twist به فناوری بی‌سیم مجهز شده است و از دو باتری قابل تعویض AA پشتیبانی می‌کند. همچنین در هر جایی از خانه می‌توان آن را نصب کرد. Flic برنامه دارد تا مدل Twist را در انتهای سال جاری میلادی، با قیمت 115 دلار عرضه کند. اگرچه این محصول در پیش‌فروش اولیه، در Kickstarter با قیمت 92 دلار قابل سفارش است.

منبع: Reviewgeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>