انتشار تصاویر رسمی و مشخصات ساعت Watch GS 3 آنر

انتشار تصاویر رسمی و مشخصات ساعت Watch GS 3 آنر

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

آنر حدود دو هفته پیش در رویدادی در چین، از گوشی‌های سری Magic3 رونمایی کرد، جایی که این شرکت، اشاره‌ای کوچک به ساعت Watch GS 3 داشت. آنر در این رویداد اطلاعات زیادی در مورد این ساعت هوشمند جدید ارائه نداد، اما این شرکت به‌تازگی در Weibo، تصاویری واقعی از این ساعت را منتشر کرده است.
این ساعت در دو نسخه Classic Streamer و Racing Pioneer عرضه خواهد شد.

نسخه Classic Streamer ساعت Watch GS 3 آنر:

تصاویر Classic Streamer نشانگر یک صفحه نمایش خمیده با قابی طلایی به گرد آن است. همچنین این ساعت، دارای دو دکمه فیزیکی در سمت راست صفحه نمایش است. بند این محصول نیز به رنگ قهوه‌ای و جنس آن از چرم است.

آنر در پست Weibo خود به هیچ ویژگی از Watch GS 3 اشاره نکرده است، اما صفحه ساعت مدل Classic Streamer تأیید می‌کند که این ساعت هوشمند با یک گام شمار اتوماتیک و مانیتور ضربان قلب عرضه می‌شود و همچنین به شما می‌گوید که چقدر کالری سوازنده‌اید؛ قابلیت‌هایی که تقریباً در همه پوشیدنی‌ها رایج است.

همچنین مطالعه کنید
جدیدترین به‌روزرسانی ساعت OnePlus Watch؛ حالت جدید موسیقی Spotify، ردیابی بهینه خواب و...

نسخه Racing Pioneer:

مدل Racing Pioneer نیز ظاهری اسپرت دارد و دارای بند سیلیکونی یا لاستیکی است. در سمت راست آن یک جفت دکمه وجود دارد و صفحه ساعت آن ویژگی‌هایی مانند شمارنده گام، کنترل موسیقی، قطب‌نما و کرونومتر را تأیید می‌کند. همچنین می‌توانید انتظار داشته باشید که این ساعت مجهز به مانیتور ضربان قلب باشد.

آنر هنوز تاریخ رونمایی Watch GS 3 را فاش نکرده است، اما احتمالاً به زودی آن را اعلام می‌کند.

انتشار تصاویر رسمی و مشخصات ساعت Watch GS 3 آنر

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>