پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

حالت تصویر در تصویر یوتیوب برای تمام کاربران آیفون و آیپد فعال می‌شود

حالت تصویر در تصویر یوتیوب برای تمام کاربران آیفون و آیپد فعال می‌شود

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

ژوئن گذشته، یوتیوب حالت تصویر در تصویر (Picture-in-Picture (PiP)) را برای کاربران اشتراکی (پرمیوم)‌ یوتیوب آیفون و آیپد در آمریکا ارائه کرد. اکنون این شرکت اعلام کرده است که این ویژگی برای همه دستگاه‌هایی که iOS و iPadOS نسخه 15.0 یا بالاتر دارند در سطح جهانی در دسترس قرار گرفته است.

کاربران یوتیوب پرمیوم در سرتاسر جهان می‌توانند موسیقی و محتوای غیر موسیقی را در حالت PiP در آیفون و آیپد خود پخش کنند، به این معنی که آن‌ها قادر خواهند بود ویدیوها را در یک پنجره کوچک و شناور تماشا کرده و همزمان برنامه‌های دیگر را در دستگاه‌های خود مرور کنند.

حالت تصویر در تصویر یوتیوب برای تمام کاربران آیفون و آیپد فعال می‌شود

با این حال، برای کاربران غیر پرمیوم، حالت PiP فقط در آمریکا و فقط برای محتوای غیر موسیقی به‌صورت رایگان در دسترس خواهد بود. این شرکت در مورد دسترسی رایگان به این قابلیت برای کاربران دیگر کشورها اظهارنظری نداشته است و مشخص نیست که آیا این قابلیت رایگان برای مناطق دیگر نیز فعال خواهد شد یا خیر.

یوتیوب در پست خبری خود گفته است که حالت PiP برای آیفون و آیپد “طی چند روز آینده” برای همه کاربران عرضه می‌شود، اما این شرکت در توییت خود تاکید کرده است که این قابلیت “به آهستگی” در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در هر صورت، می‌توان گفت حداقل چند هفته طول می‌کشد تا همه کاربران واجد شرایط آیفون/آیپد، این ویژگی را در دستگاه‌های خود دریافت کنند.

همچنین مطالعه کنید
نقشه گلبرگ هواوی با ویژگی‌های جدید و جذاب به‌روز می‌شود

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>