پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

افزوده شدن قابلیت پیش‌نمایش پیام‌های صوتی به واتساپ

افزوده شدن قابلیت پیش‌نمایش پیام‌های صوتی به واتساپ

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

پیام‌های صوتی واتساپ به نسبت دیگر پیام‌ها در این پیام‌رسان، از محبوبیت بیشتری برخوردارند، همچنین برخلاف پیام‌رسان فیسبوک، محدودیت زمانی ندارند و می‌توانید ببینید که چه زمانی به آنها گوش داده شده است. حتی می‌توانید سرعت شنیدن آنها را نیز تغییر دهید.

از این به بعد نیز، یک قابلیت بسیار مفید دیگر به این پیام‌رسان افزوده شده است؛ توانایی گوش دادن به یک پیام صوتی قبل از ارسال آن. برای انجام این کار، طبق معمول، باید نماد میکروفون را فشار داده و نگه دارید تا پیام صوتی ضبط شود، سپس آن را به سمت بالا بکشید تا به حالت ضبط Hand-Free بروید. وقتی کارتان تمام شد، روی دکمه توقف در مرکز صفحه ضربه بزنید و کلید پخش را فشار دهید تا پیام خود را به صورت پیش‌نمایش بشنوید. اگر از آن راضی بود با دکمه ارسال، آن را برای مخاطبتان می‌فرستید، در غیر اینصورت می‌توانید آن را لغو کنید.

افزوده شدن قابلیت پیش‌نمایش پیام‌های صوتی به واتساپ

تعجب‌آور است که، چرا دو برنامه پیام‌رسان دیگر کمپانی متا؛ یعنی فیسبوک و اینستاگرام، به شما اجازه انجام چنین کاری را نمی‌دهند (حداقل، هنوز نه). امیدواریم این قابلیت هرچه زودتر برای دیگر پیام‌رسان‌های این کمپانی نیز فعال شود.

همچنین مطالعه کنید
برنامه پیام‌های گوگل ممکن است به‌زودی از پروفایل کاربری پشتیبانی کند

مثل همیشه، چنین ویژگی‌های جدیدی، ممکن است مدتی طول بکشد تا برای همه دستگاه‌های اندروید و iOS واتساپ عرضه شود، اما قطعاً این قابلیت به‌زودی برای همه دستگاه‌ها فعال خواهد شد.

منبع: Gsmarena

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>