بازگشت دکمه ایجاد ایمیل Gmail به طراحی قبلی!

بازگشت دکمه ایجاد ایمیل Gmail به طراحی قبلی!

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

ظاهرا گوگل فهمیده که حذف دکمه قدیمی Gmail که برای ایجاد ایمیل جدید استفاده می‌شده چندان برای کاربران خوشایند نبوده است و اکنون قصد دارد دکمه قدیمی Compose را برگرداند!

گوگل اعلام کرده که طراحی قبلی دکمه ارسال ایمیل، در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) به نسخه Gmail تحت‌وب باز خواهد گشت. این کمپانی دلیل این تصمیم را “اهمیت به نظرات کاربران درباره این موضوع” اعلام کرده است.

به غیر از اندازه بزرگ‌تر، قرار است چند تغییر دیگر در طراحی این دکمه به وجود بیاید. برای مثال دکمه چهار رنگی که قبلا نمایانگر تم متریال گوگل بود، دیگر در دسترس نیست. در عوض، کاربران Gmail تحت‌وب از یک دکمه بزرگ‌تر با نماد مداد قرمز که در آن کلمه Compose نوشته شده استفاده خواهند کرد.

بازگشت گوگل به طراحی قبلی جیمیل

اگر این طرح برای شما آشناست، دلیلش این است که گوگل از همین طراحی برای نسخه اندرویدی Gmail نیز استفاده کرده است، با این تفاوت که رنگ نسخه اندروید متفاوت است. دکمه جدید نسخه دسکتاپ Gmail هم به زودی جایگزین دکمه دایره‌ای‌شکل قرمز رنگ خواهد شد.

این دکمه در ماه آوریل زمانی که گوگل یک سرویس گیرنده جدید جیمیل را که Chat و Rooms را برای کاربران به صورت رایگان و یکپارچه می‌کرد، معرفی شد. عوض کردن یک دکمه شناور بزرگ با یک دکمه ثابت کوچک تغییری غیرمنتظره بود. چرا که این دکمه کوچک به راحتی در مانیتور دسکتاپ‌های بزرگ گم می‌شود.

با همه این‌ها می‌توان گفت که این تغییرات جدید برای کاربران مثبت و خوشایند خواهند بود. ارائه این دکمه برای کاربران از هفته آینده آغاز می‌شود. البته به یاد داشته باشید که دسترسی به این دکمه جدید ممکن است تا 15 روز طول بکشد.

منبع: Androidcentral

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>