Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

تولید مستندی از سفر آینده SpaceX‌ به فضا توسط نتفلیکس

تولید مستندی از سفر آینده اسپیس‌ایکس به فضا توسط نتفلیکس

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

سپتامبر امسال، اسپیس‌ایکس، اولین خدمه غیرنظامی خود را به مدت سه روز به مدار نزدیک زمین (LEO) می‌فرستد. این اثباتی برای مفهوم گردشگری فضایی است و به همین دلیل، احتمالاً از پوشش مطبوعاتی زیادی برخوردار خواهد بود. اما برخلاف ماجراجویی فضایی جف بزوس، نتفلیکس قصد دارد مستندهایی را با نام Countdown (شمارش معکوس) از ماموریت Inspiration4 تولید کند.

بینندگان این مستندها، تصاویری از آموزش خدمه Inspiration4 برای انجام این ماموریت، سوار شدن بر فضاپیمای Crew Dragon، گردش به دور زمین و بازگشت به خانه را مشاهده خواهند کرد. همچنین تصاویری از پشت صحنه فعالیت‌های مهندسان و دانشمندان که تمام سخت‌افزارها را برای ماموریت آماده می‌کنند و همچین مدیریت موانع لحظات پایانی مثل بارانی بودن هوا در روز پرتاب، به نمایش در خواهد آمد.

تولید مستندی از سفر آینده SpaceX‌ به فضا توسط نتفلیکس

نتفلیکس امیدوار است که بخش‌هایی از رویدادهای کلیدی مانند بلند شدن را فوراً پس شروع پرتاب پخش کند. برای تحقق این امر، شرکت احتمالاً مطالب از پیش ضبط‌شده زیادی (مانند مصاحبه‌ها، عکس‌ها و …) را به نتفلیکس تحویل داده تا به ساختن روایتی پیرامون این مستند تازه کمک کند. البته، اینها فقط گمانه‌زنی است و نتفلیکس می تواند چیز دیگری در ذهن داشته باشد.

در سپتامبر امسال، چهار خدمه غیرنظامی برای سفری سه روزه به دور زمین به فضا می‌روند.

شمارش معکوس (Countdown): ماموریت Inspiration4 به فضا. اولین مجموعه مستند نتفلیکس است که در پنج قسمت پیش و پس از انجام ماموریت نمایش داده می‌شود.

اکانت نتفلیکس (netflix@) – 3 آگوست 2021

همانطور که از نام ماموریت مشخص است، Inspiration4 شامل چهار نفر از خدمه است. دکتر سیان پراکتور، زمین شناسی که چهار بار در شبیه‌سازی ماموریت فضایی شرکت کرده است، کریس سمبروسکی، کارمند صنایع لاکهید مارتین و افسر نیروی هوایی، جارد ایزاکمن، موسس Shift4 Payments و هایلی آرسنوکس، یک بازمانده جوان از سرطان استخوان که در بیمارستان St. Jude کار می‌کند و اولین فردی است که با یک عضو مصنوعی (استخوان ساق پا) وارد فضا می‌شود. اسپیس ایکس و نتفلیکس امیدوارند از طریق ماموریت Inspiration4 حدود 200 میلیون دلار برای بیمارستان تحقیقات کودکان St. Jude جمع آوری کنند.

همچنین مطالعه کنید
توسعه یک تکنولوژی جدید تصفیه آب که می تواند به کاوشگران مریخ نیز کمک کند

منبع: Reviewgeek

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>