Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

مقایسه محصول

شیائومی 14 یا آیفون 15؛ دوئل پرچمداران کوچک!

شیائومی 14 یا آیفون 15؛ دوئل پرچمداران کوچک!

در این مطلب دو عضو کوچک این سری‌های پرچمدار یعنی شیائومی 14 و آیفون 15 را در مقابل یکدیگر قرار داده‌ایم تا مشخص شود کدام ‌یک از دو کوچک جذاب می‌تواند از رقیب خود پیشی بگیرد. با اِروتِک همراه باشید.

پرچمداران قدیمی یا ارزان‌قیمت‌ها و میان‌رده‌های فعلی؛ کدام گوشی را باید بخرید؟!

پرچمداران قدیمی یا ارزان‌قیمت‌ها و میان‌رده‌های فعلی؛ کدام گوشی را باید بخرید؟!

در این مطلب یک مقایسه جالب بین گوشی‌های پرچمدار قدیمی‌تر و ارزان‌قیمت‌ها یا میان‌رده‌های فعلی انجام داده‌ایم تا متوجه می‌شویم خرید کدام یک برای شما مناسب‌تر است. با اِروتِک همراه باشید.

نبرد قدرتمندترین پرچم‌داران اندرویدی در جهان؛ شیائومی 14 اولترا یا گلکسی S24 اولترا؟

نبرد غول‌های اندرویدی؛ شیائومی 14 اولترا یا گلکسی S24 اولترا؟!

در دنیا پر هرج و مرج گوشی‌های هوشمند، سازندگان گوشی‌های اندرویدی برای باقی ماندن در دور رقابت، به ناچار به جنگ با یک‌دیگر می‌روند. در این مطلب به بررسی “طراحی ظاهری، مشخصات کلیدی و عملکرد” شیائومی 14 اولترا و گلکسی S24 اولترا خواهیم پرداخت. با اِروتِک همراه باشید.

شیائومی یا سامسونگ؟ مقایسه گوشی ها، رابط کاربری ها و پشتیبانی ها

شیائومی یا سامسونگ؟ مقایسه گوشی ها، رابط کاربری و پشتیبانی!

با اِروتک همراه باشید تا گوشی های دو برند شیائومی و سامسونگ را در دسته‌بندی‌های مختلف و از زوایای گوناگون با یکدیگر مقایسه کنیم و ببینیم که کدام‌یک از دو کمپانی گوشی‌های هوشمند اندرویدی بهتری را روانه‌ی بازار می‌کند.

تفاوت گوشی سامسونگ با گوشی اندرویدی چیست؟

تفاوت گوشی سامسونگ با گوشی اندرویدی چیست؟

برای آشنایی با برخی از تفاوت‌های اصلی بین اندروید و سامسونگ با اِروتِک همراه باشید تا نگاهی به ویژگی‌های متمایزکننده‌ی محصولات سامسونگ اندازیم و تفاوت گوشی‌های اندرویدی با سامسونگ را بهتر درک کنیم.

نبرد غول ها؛ گلکسی S24 اولترا یا آیفون 15 پرو مکس؟!

نبرد غول ها؛ گلکسی S24 اولترا یا آیفون 15 پرو مکس؟!

نبرد پرچم‌داران اپل و سامسونگ همواره از جذابیت‌های خاص خود برخوردار است. در این مطلب به بررسی مشخصات و عملکرد جدیدترین گوشی‌های پرچم‌دار این دو کمپانی، یعنی گلکسی S24 اولترا و آیفون 15 پرو مکس، خواهیم پرداخت. با اِروتِک همراه باشید.

پوکو X6 یا ردمی نوت 13 پرو؛ کدام یک ارزش خرید بهتری دارد؟

پوکو X6 یا ردمی نوت 13 پرو؛ کدام یک خرید بهتری است؟

کمپانی شیائومی به‌تازگی عرضه بین‌المللی گوشی‌های پوکو X6 و ردمی نوت 13 پرو را آغاز کرده است. اما کدام یک از این دو دستگاه برای خرید بهتر است؟ در بررسی مشخصات، شباهت‌ها و تفاوت‌های این دو گوشی میان‌رده با اِروتِک همراه باشید.

نبرد جذاب دو گوشی ارزان قیمت؛ ریلمی C67 یا پوکو M6 شیائومی؟

نبرد جذاب دو گوشی ارزان قیمت؛ ریلمی C67 یا پوکو M6 شیائومی؟

گوشی‌های ریلمی C67 و پوکو M6 شیائومی به عنوان دو گوشی پایین‌رده موردتوجه در سال 2023 به حساب می‌آیند. اما در یک رویارویی برابر، کدام یک دیگری را شکست می‌دهد؟ در بررسی مشخصات و مزایا و معایب این دو دستگاه با اِروتِک همراه باشید.

مقایسه آنر 90GT و شیائومی ردمی K70؛ دو شبه پرچم‌دار در مقابل یک‌دیگر!

مقایسه آنر 90GT و ردمی K70 شیائومی؛ نبرد دو شبه پرچمدار گیمینگ!

گوشی‌های آنر 90GT و شیائومی ردمی K70 در زمره محبوب‌ترین و قدرتمندترین گوشی‌های گیمینگ میان‌رده سال 2023 میلادی قرار می‌گیرند. اما در یک تقابل رو‌به‌رو، کدام یک دیگری را شکست می‌دهد؟ در بررسی مشخصات و مزایا و معایب این دو دستگاه با اِروتِک همراه باشید.

۵ دلیل برای خرید گلکسی تب سامسونگ به جای آیپد

۵ دلیل برای خرید گلکسی تب سامسونگ به جای آیپد اپل!

در صورتی که بین خرید تبلت‌های گلکسی سامسونگ و آیپدهای اپل مردد مانده‌اید، می‌توانید این مطلب را مطالعه کنید تا با ۵ دلیل اصلی که شاید انتخاب گلکسی تب به جای آیپد، گزینه‌ی مناسب‌تری برای شما باشد، آشنا شوید. با اِروتِک همراه باشید.

مقایسه پیکسل 8 پرو و ویوو X100 پرو؛ نبرد بزرگان!

مقایسه پیکسل 8 پرو و ویوو X100 پرو؛ نبرد بزرگان!

در یک تقابل جذاب دو گوشی هوشمند پرچم‌دار سال 2023، یعنی پیکسل 8 پرو و ویوو X100 پرو، رو در رو یک دیگر قرار گرفته‌اند. در این مطلب به بررسی مشخصات و مزایا و معایب این دو دستگاه خواهیم پرداخت. با اِروتِک همراه باشید.

مقایسه گلکسی S23 FE و آنر 100 پرو

گلکسی S23 FE یا آنر 100 پرو؛ نبرد جذاب دو شبه پرچمدار!

گلکسی S23 FE و آنر 100 پرو هر دو در جمع گوشی‌های شبه پرچمدار قرار می‌گیرند. اما در میدان نبرد، کدام یک از این دو گوشی، دیگری را شکست می‌دهد؟ در بررسی مشخصات و مزایا و معایب این دو دستگاه با اِروتِک همراه باشید.

مقایسه گوشی‌های شیائومی 14 پرو و iQOO 12 پرو

شیائومی 14 پرو یا iQOO 12 پرو؛ رقابت نزدیک دو پرچمدار چینی!

شیائومی 14 پرو و iQOO 12 پرو هر دو در جمع برترین گوشی‌های هوشمند سال 2023 قرار می‌گیرند. اما در یک تقابل رو در رو، کدام یک از این دو گوشی برنده می‌شوند؟ در بررسی مشخصات و مزایا و معایب این دو دستگاه با اِروتِک همراه باشید.

جنگ ستارگان اندروید؛ پیکسل 8 پرو یا گلکسی S23 اولترا؟

گلکسی S23 اولترا یا پیکسل 8 پرو؛ جدال سامسونگ و گوگل!

در حال حاضر، گلکسی S23 اولترا به عنوان برترین گوشی سامسونگ شناخته می‌شود، اما آیا گوشی پرچم‌دار سامسونگ توانایی مقابله با گوشی پیکسل 8 پرو گوگل را دارد؟ در این مطلب به بررسی همه‌جانبه و مو‌شکافانه مزایا و معایب هر دو گوشی خواهیم پرداخت. با اِروتِک همراه باشید.

گلکسی A54 سامسونگ و شیائومی پوکو F5: کدام یک برنده این جنگ است؟

گلکسی A54 سامسونگ یا شیائومی پوکو F5؛ کدام گوشی را بخریم؟

شیائومی پوکو F5 یا سامسونگ گلکسی A54؛ مسئله این نیست! حالا که هر دو گوشی، در سطح جهانی به بازار‌ها عرضه شده‌اند؛ وقت آن است تا با یک بررسی همه‌جانبه، به بررسی مو‌شکافانه مزایا و معایب هر گوشی بپردازیم. با اِروتِک همراه باشید.

مقایسه محصول

پربازدید ترین‌های هفته

پربحث ترین‌های ماه