پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

عرضه بسته الحاقی Discovery Tour بازی Assassin’s Creed Valhalla

عرضه بسته الحاقی Discovery Tour بازی Assassin’s Creed Valhalla

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

بسته الحاقی جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla با نام Discovery Tour: Viking Age با محتوای آموزشی که بازیکنان را به مکان‌ها و وقایع تاریخی مختلف در جهانِ بازی Assassin’s Creed Valhalla پیش می‌برد، حالا به صورت کاملا رایگان برای کسانی که پیش از این، آخرین عنوان از مجموعه اساسینس کرید یعنی اساسینس کرید والهالا را بر روی سیستم خود نصب کرده‌اند، در دسترس قرار گرفته است.

برای کسانی که بازی اساسینس والهالا را خریداری نکرده‌اند و یا روی سیستم آن‌ها نصب نشده است، اما مشتاق به تجربه این محتوای اکتشافی‌-آموزشی هستند می‌توانند نسخه مستقل از این بسته الحاقی را به قیمت 20 دلار برای پلتفرم پی‌سی خریداری کرده و به تجربه آن بپردازند. نسخه مستقل بسته الحاقی در فروشگاه‌های Ubisoft Connect storefront یا فروشگاه اپیک‌گیمز قابل در دسترس است. همچنین بنا به گفته یوبی‌سافت این نسخه در سال آینده به کنسول‌ها نیز راه پیدا خواهد کرد.

عرضه بسته الحاقی Discovery Tour بازی Assassin’s Creed Valhalla

بسته الحاقی منتشر شده برای اساسینس کرید والهالا که پیش‌تر نیز برای قسمت‌های دیگر این مجموعه محبوب، نظیر Assassin’s Creed Origins و Odyssey عرضه شده بود، شامل محتویاتی متفاوت‌تر از بازی اصلی خواهد بود. به این صورت که این اکسپنشن در اساسینس کرید والهالا بیش از هر نسخه دیگری داستان‌محور بوده و مجموعه کاملی از ماموریت‌ها را در خلال ماجراجویی شما در سرزمین بریتانیای تحت تسخیر وایکینگ‌ها در اختیار می‌گذارد. پست منتشر شده در وبلاگ یوبی‌سافت اینگونه بیان می‌کند که:

اکسپنشن Discovery Tour: Viking Age بازی اساسینس کرید والهالا، عملکرد جدیدی در نحوه جستجو و اکتشاف در تاریخ را برای بازیکنان به نمایش می‌گذارد، به‌جای صرفاً سوار بر کشتی‌شدن برای اکتشافات، نقش شخصیت‌های مختلف بازی در نظر گرفته شده و ماموریت‌های مختلفی را پیش‌ روی آنان می‌گذارد که با قصد حفظ این کاراکترها در مرکز محتوای اصلی بازی انجام می‌گیرد. در حین دنبال‌کردن روایت و کامل کردن اهداف ماموریت‌ها، در بسته الحاقی Discovery Tour: Viking Age، بازیکنان قادر به تعامل با مکان‌های قابل‌ اکتشاف بازی نیز خواهند بود که هرکدام به عنصر فرهنگ و رسوم وایکینگ‌ها و انگلوساکسون‌ها در عصر وایکینگ‌ها تمرکز دارد.

عرضه بسته الحاقی Discovery Tour بازی Assassin’s Creed Valhalla

یوبی‌سافت گفته است که در این مکان‌های تاریخی‌-اکتشافی شاهد اشیاء و آیتم‌هایی خواهید بود که با همکاری برخی‌ موزه‌ها به‌ منظور اعتبار بیشتر در زمینه تاریخی‌-باستانی برای بازی Valhalla و Discovery Tour: Viking Age فراهم شده‌اند.

همچنین مطالعه کنید
یوبی‌سافت از بازی Ghost Recon Frontline رونمایی کرد

در صورتیکه Assassin’s Creed Valhalla از قبل خریداری کرده‌اید، به‌راحتی می‌توانید با دانلود آخرین به‌روزرسانی بازی به بسته الحاقی Discovery Tour: Viking Age در کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی‌سی، استادیا و آمازون لونا، دسترسی پیدا کنید.

منبع: Gameinformer

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>