Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

آموزش رسیدن به منطقه Foot of the Jagged Peak در بازی الدن رینگ! [تماشا کنید]

آموزش رسیدن به منطقه Foot of the Jagged Peak در بازی الدن رینگ! [تماشا کنید]

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

منطقه‌ی «Foot of the Jagged Peak» در جنوب شرقی نقشه‌ی بسته‌ی الحاقی Shadow of the Erdtree بازی Elden Ring قرار گرفته است. با وجود اینکه تنها یک مسیر برای رسیدن به این منطقه وجود دارد، خوشبختانه مسیر نسبتاً سرراستی را باید برای سفر به یکی از مناطق جذاب بسته‌ی الحاقی الدن رینگ طی کنید. برای آشنایی با نحوه‌ی رسیدن به منطقه‌ی «Foot of the Jagged Peak»، با اِروتِک همراه باشید.

چگونه به منطقه‌ی «Foot of the Jagged Peak» برسیم؟

به Site of Grace مخصوصی که مقابل «Castle Ensis» قرار گرفته است بروید و مسیر خود را از این نقطه به جنوب شرقی نقشه آغاز کنید تا به «Pillar Path Waypoint» برسید. با مردی به نام «Igon» صحبت کنید. با حمله کردن و شکست دادن او می‌توانید چند آیتم به‌دست آورید، اما به مسیر خود ادامه دهید تا در نهایت با باس Ancient Dragonman روبه‌رو شوید.

راهنمای بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree

بعد از اینکه به منطقه‌ی «Dragon’s Pit» رسیدید، تا جایی جلو بروید که به یک پرتگاه عظیم برسید. به پایین بپرید و آماده‌ی باس‌فایت Ancient Dragonman شوید. با شکست دادن این باس سلاح Dragon-Hunter’s Great Katana را به‌دست خواهید آورد. تونلی که به خارج از این منطقه منتهی می‌شود را کمی کاوش کنید تا به گذرگاهی با دو مسیر مختلف برسید. به شمال بروید تا سرانجام به منطقه‌ی «Foot of the Jagged Peak» برسید، اما مراقب تمامی اژدهایان این منطقه نیز باشید! اگر در پیدا کردن منطقه‌ی مذکور با مشکل مواجه بودید، ویدیوی زیر را تماشا کنید.

بسته‌ی الحاقی Shadow of the Erdtree بازی Elden Ring در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | اس و کامپیوتر در دسترس قرار دارد.

منبع: Gamingbolt

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *