مراحل ساخت بازی Dying Light 2 Stay Human، دو ماه پیش از موعد انتشار، به پایان رسید

مراحل ساخت بازی Dying Light 2 Stay Human، دو ماه پیش از موعد انتشار، به پایان رسید

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

استودیو تک‌لند (Techland) رسماً اعلام کرد که مراحل نهایی آماده‌سازی بازی Dying Light 2 Stay Human تکمیل شده است و دو ماه پیش از موعد عرضه خود، آماده انتشار است.

کمپانی تک‌لند این خبر را از طریق یک بیانیه مطبوعاتی مندرج در وب‌سایت Game Informer اعلام کرده و گفته است که تیم سازنده بازی تا پایان هفته به این هدف خواهند رسید. در این بیانیه، سخنانی از تایمون اسمکتالا، طراح اصلی بازی Dying Light 2 نیز به چشم می‌خورد. وی در این مصاحبه با بیان این مطلب که هنوز کار بر روی بازی به پایان نرسیده است، می‌گوید:

اینکه مراحل ساخت بازی به اتمام رسیده و ما دو ماه قبل از تاریخ مورد نظرمان برای انتشار، به وضعیت طلایی رسیده‌ایم (وضعیت آماده انتشار)، خبر خوبی است. اما این بدان معنی نیست که کار ما اینجا تمام می‌شود. هنوز برخی از ارتقاها و ترفندها برای اضافه شدن وجود دارند و بازخوردهای بازیکنان نیز برای پیاده‌سازی هرچه بهتر این ایده‌ها بسیار اهمیت دارد. با این حال پایه کار محکم بوده و بازی مهیای بازیکنان است.

مراحل ساخت بازی Dying Light 2 Stay Human، دو ماه پیش از موعد انتشار به پایان رسیده است

بنابراین، به‌نظر می‌رسد درحالیکه کار اصلی انجام شده، پیش از اینکه عموم مردم بتوانند به انجام این بازی بپردازند، موارد زیادی برای اصلاح وجود دارد. با این‌ حال، انتشار یک بازی دستاورد بزرگی محسوب می‌شود و ارزش جشن گرفتن را دارد. تایمون در این باره می‌گوید:

من به کل تیم سازنده بازی، بسیار افتخار می‌کنم!

با در نظر گرفتن فراز و نشیب‌هایی که یک پروژه در طول روند توسعه طولانی خود با آن مواجه است، افتخار تایمون به بازی و تیم سازنده آن امری طبیعی است.

پنج‌شنبه هفته جاری، تک‌لند قسمت پنجم از سری Dying 2 Know را منتشر خواهد کرد که به مدت 15 دقیقه، به نمایش گیم‌پلی بازی جدید اختصاص یافته است.

نسخه جدید بازی Dying Light، یعنی Dying Light 2 Stay Human در تاریخ 4 فوریه 2022 (15 بهمن)، برای پلتفرم‌های PS5، Xbox X/S، PS4، Switch و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

منبع: Gameinformer

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>