Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

پخش زنده لیگ 1 فرانسه: تولوز - مارسی - یکشنبه 30 بهمن 1401

پخش زنده لیگ 1 فرانسه: تولوز – مارسی – یکشنبه 30 بهمن 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دیدار بین تیم‌های تولوز و مارسی در لیگ یک فرانسه (لوشامپیونه)، روز یکشنبه 30 بهمن 1401 ساعت 23:15 به‌وقت ایران برگزار می‌شود. برای مشاهده این رقابت به‌صورت زنده می‌توانید از لینک ارائه‌شده استفاده نمائید.

لینک پخش زنده لیگ 1 فرانسه: تولوز – مارسی – یکشنبه 30 بهمن 1401

برای دسترسی به برنامه پخش زنده رقابت‌های دیگر امروز از این لینک استفاده نمائید.

لیگ ۱ (به فرانسوی: Ligue 1) به معنی اولین لیگ در کشور فرانسه است. این لیگ به لوشامپیونه نیز معروف است. زمان فعالیت این تورنومنت از اوت تا مه بوده و بعد از لیگ برتر انگلستان، لالیگا اسپانیا، سری آ ایتالیا و بوندس‌لیگا آلمان، پنجمین لیگ برتر اروپا شناخته می‌شود، همچنین مهم‌ترین، بزرگ‌ترین و پرافتخار‌ترین تیم تاریخ لیگ ۱ فرانسه پاری سن ژرمن می‌باشد. در حال حاضر سن اتین و پاری سن ژرمن با ۱۰ قهرمانی در لیگ لوشامپیونه رکورددار هستند و همچنین مارسی با ۹ قهرمانی و نانت و موناکو نیز با ۸ قهرمانی به ترتیب در رده‌های بعدی قرار دارند.

پخش زنده لیگ 1 فرانسه
پخش زنده تولوز و مارسی / پخش بازی تولوز و مارسی / پخش زنده تولوز و مارسی یکشنبه 30 بهمن / پخش مستقیم تولوز و مارسی یکشنبه 30 بهمن / پخش زنده تولوز و مارسی امروز / پخش مستقیم تولوز و مارسی امروز / پخش زنده لیگ 1 فرانسه امروز / پخش زنده لیگ فرانسه 30 بهمن / پخش زنده فوتبال فرانسه 30 بهمن / پخش زنده بازی تولوز و مارسی / پخش آنلاین لیگ فرانسه

شمار تیم‌های حاضر در این لیگ ۲۰ تیم بوده و از معروف‌ترین تیم‌های این لیگ می‌توان به المپیک لیون، المپیک مارسی، پاری سن ژرمن، سناتین، موناکو و نانت اشاره کرد. باشگاه موناکو در کشور شاهزاده‌نشین موناکو قرار دارد اما در لیگ فوتبال فرانسه بازی می‌کند.

همچنین مطالعه کنید
پخش زنده لستر سیتی و چلسی - شنبه 20 اسفند 1401

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>