Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

پخش زنده فوتبال سپاهان - پرسپولیس - چهارشنبه 3 اسفند 1401

پخش زنده سپاهان – پرسپولیس – چهارشنبه 3 اسفند 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دیدار بین تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی سری مسابقات جام حذفی ایران روز چهارشنبه 3 اسفند 1401 ساعت 15:00 دقیقه برگزار می‌شود. برای مشاهده این رقابت به‌صورت زنده می‌توانید از لینک ارائه‌شده استفاده نمائید.

لینک پخش زنده فوتبال سپاهان – پرسپولیس – چهارشنبه 3 اسفند 1401

برای دسترسی به برنامه پخش زنده رقابت‌های دیگر امروز از این لینک استفاده نمائید.

دو تیم تاکنون 9 بار در مراحل مختلف جام حذفی رو در روی هم قرار گرفته اند. 3 قهرمانی آخر سپاهانی‌ ها در فصل‌هایی رقم خورده که در جام حذفی موفق به غلبه بر پرسپولیس شده‌‌اند. پرسپولیس در 6 تقابل قبلی خود برابر سپاهان تنها یک شکست را متحمل شده است. سپاهان در مرحله قبل از سد سایپا گذشت و پرسپولیس در ضربات پنالتی ون پارس را از پیش رو برداشت.

پخش زنده سپاهان و پرسپولیس / پخش زنده فوتبال سپاهان و پرسپولیس / پخش مستقیم سپاهان و پرسپولیس / پخش مستقیم فوتبال سپاهان و پرسپولیس / پخش زنده سپاهان و پرسپولیس امروز / پخش زنده سپاهان و پرسپولیس چهارشنبه 3 اسفند / ساعت بازی سپاهان و پرسپولیس / سپاهان و پرسپولیس امروز / پخش زنده پرسپولیس سپاهان / پخش مستقیم پرسپولیس سپاهان / پخش آنلاین پرسپولیس سپاهان / بازی پرسپولیس سپاهان / پرسپولیس سپاهان امروز / پرسپولیس سپاهان چهارشنبه 3 اسفند 1401

تاریخچه:

جام حذفی فوتبال ایران نام مسابقات حذفی فوتبال در ایران است. این جام در بزرگداشت و یادبود آزادسازی خرمشهر با عنوان «یادوارهٔ آزادسازی خرمشهر» برگزار می‌شود، به همین مناسبت بازی پایانی این مسابقات تا سال ۹۷ در ورزشگاه نفت و گاز اروندان شهر خرمشهر نیز برگزار می‌شد.

همچنین مطالعه کنید
پخش زنده رده بندی جام باشگاه های جهان 2023 - شنبه 22 بهمن 1401

تیم استقلال با ۷ قهرمانی و ۶ نایب‌قهرمانی در این مسابقات، پرافتخارترین تیم این جام محسوب می‌شود.

هم‌اکنون فدراسیون فوتبال ایران این جام را به صورت تک‌حذفی و تک‌بازی برگزار می‌کند و یکی از سهمیه‌های اصلی ایران در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمان جام حذفی تعلق می‌گیرد. قهرمان جام حذفی، نمایندهٔ اصلی فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا است و تنها با برگزاری شش مسابقه هر تیمی می‌تواند مستقیماً به آسیا صعود کند. از سال ۱۳۵۵ تا کنون ۳۵ دوره از مسابقات جام حذفی برگزار شده‌است و ۱۵ تیم قهرمانی در این جام را تجربه کرده‌اند.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>