Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

پخش زنده نوریچ و ساندرلند - یکشنبه 21 اسفند 1401

پخش زنده نوریچ و ساندرلند – یکشنبه 21 اسفند 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دیدار فوتبال بین تیم‌های نوریچ و ساندرلند در سری مسابقات چمپیونشیپ انگلیس امروز یکشنبه 21 اسفند 1401 ساعت 15:30 به‌وقت ایران برگزار می‌شود. برای مشاهده این رقابت به‌صورت زنده می‌توانید از لینک ارائه‌شده استفاده نمائید.

لینک پخش زنده نوریچ و ساندرلند – یکشنبه 21 اسفند 1401

برای دسترسی به برنامه پخش زنده رقابت‌های دیگر امروز از این لینک استفاده نمائید.

چَمپیونشیپ بعد از لیگ برتر انگلستان معتبرترین لیگ فوتبال در کشور انگلیس است. این لیگ توسط ۲۴ تیم برگزار می‌شود. (۲۲ تیم از کشور انگلیس و ۲ تیم از کشور ولز).

هر فصل ۲ تیم بالای جدول به‌طور مستقیم به لیگ برتر فوتبال انگلستان صعود می‌کنند. تیم‌های رده سوم تا ششم جدول نیز به پلی اف می‌روند و تیمی که قهرمان می‌شود نیز به لیگ برتر فوتبال انگلستان صعود می‌کند. سه تیم آخر جدول هم به لیگ یک فوتبال انگلستان سقوط می‌کنند.

تیم برتر چمپیونشیپ جام EFL را دریافت می‌کند. (یعنی همان جام قهرمان دسته اول قبل از آغاز لیگ برتر در سال ۱۹۹۲)

پخش زنده چمپیونشیپ
پخش زنده نوریچ و ساندرلند / پخش مستقیم نوریچ و ساندرلند / پخش آنلاین نوریچ و ساندرلند / پخش زنده نوریچ و ساندرلند یکشنبه 21 اسفند / پخش مستقیم نوریچ و ساندرلند یکشنبه 21 اسفند / پخش آنلاین نوریچ و ساندرلند امروز / پخش زنده فوتبال انگلیس امروز / پخش زنده چمپیونشیپ امروز / پخش زنده چمپیونشیپ یکشنبه 21 اسفند / پخش زنده چمپیونشیپ امروز یکشنبه

همانند سایر لیگ‌های فوتبال انگلیس باشگاه‌های کشور ولز نیز می‌توانند بخشی از این لیگ باشند. ۲ تیم از این کشور در مسابقات این لیگ شرکت می‌کنند.

همچنین مطالعه کنید
پخش زنده بنفیکا و اینتر - سه شنبه 22 فروردین 1402

باشگاه فوتبال بارنزلی بیشتر از هرتیم دیگری در این لیگ حضور داشته و در ۳ ژانویه ۲۰۱۱ با پیروزی ۲–۱ باشگاه فوتبال کاونتری سیتی در خانه توانست به اولین باشگاهی تبدیل شود که به بیش از ۱۰۰۰ پیروزی در این لیگ بدست آورده‌است. همچنین اولین باشگاهی است که ۳۰۰۰ بازی در این لیگ انجام می‌دهد.

ساندرلند، ردینگ و ولورهمپتون با ۲ قهرمانی پرافتخارترین تیم‌های این سری از مسابقات به حساب می‌آید.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>