جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
پخش زنده فنرباغچه و سویا - پنجشنبه 25 اسفند 1401

پخش زنده فنرباغچه و سویا – پنجشنبه 25 اسفند 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دیدار فوتبال بین تیم های فنرباغچه و سویا در سری مسابقات لیگ اروپا روز پنجشنبه 25 اسفند 1401 ساعت 21:15 به وقت ایران برگزار می شود. برای مشاهده این رقابت به صورت زنده می توانید از لینک ارائه شده استفاده نمائید.

لینک پخش زنده فنرباغچه و سویا – پنجشنبه 25 اسفند 1401

برای دسترسی به برنامه پخش زنده رقابت‌های دیگر امروز از این لینک استفاده نمائید.

تاریخچه اروپا:

لیگ اروپا (که قبلاً با نام جام یوفا شناخته می‌شد) نام رقابت‌های فوتبالی است که بین تیم‌های برگزیدهٔ اروپایی برگزار می‌شود.این مسابقات که بعد از لیگ قهرمانان اروپا دومین رقابت فوتبالی معتبر در سطح قارهٔ اروپا است، هر سال تحت نظر اتحادیهٔ فوتبال اروپا (یوفا) برگزار می‌شود. انتخاب تیم‌ها برای این مسابقات، بر اساس عملکرد آن‌ها در رقابت‌های داخلی کشور خود، شامل لیگ و جام حذفی، صورت می‌گیرد.

این مسابقات که سابقاً با نام جام یوفا برگزار می‌شد تا قبل از سال۲۰۰۰ با نام جام باشگاه‌های اروپا هم سطح با لیگ قهرمانان اروپا بود و چهار تیم اول هر لیگ در هر دو جام حضور داشتند که بعد فیفا تغییراتی در ان ایجاد کرد و از آن به نام جام یوفا یاد می‌شد و لیگ قهرمانان اروپا به تنهایی معتبرترین جام در سطح باشگاه‌های اروپا شد. به دلیل تغییراتی که در شکل و ساختار آن به وجود آمد، از ژوئن ۲۰۰۹ به بعد و برای فصل ۱۰–۲۰۰۹ با نام جدید لیگ اروپا برگزار می‌شود. برای بررسی رکوردها و نتایج، لیگ اروپا و جام یوفا هر دو مسابقات یکسانی در نظر گرفته می‌شوند و لیگ اروپا در واقع همان جام یوفا است که با نام و علامتی جدید برگزار می‌شود.

پخش زنده لیگ اروپا
پخش زنده فنرباغچه و سویا / پخش مستقیم فنرباغچه و سویا / پخش زنده بازی فنرباغچه و سویا / پخش زنده فنرباغچه مقابل سویا پنجشنبه 18 اسفند / پخش آنلاین فنرباغچه و سویا پنجشنبه 25 اسفند 1401 / پخش زنده فوتبال لیگ اروپا پنجشنبه 25 اسفند 1401 / پخش بازی فنرباغچه و سویا پنجشنبه 25 اسفند

این رقابت‌ها از سال ۱۹۷۱ و به عنوان جایگزین جام اینتر-سیتیز فیرز کاپ آغاز شد، اما در رکوردها و نتایج، رقابت‌های اینتر-سیتیز فیرز کاپ به عنوان جام یوفای سابق لحاظ نمی‌شود. در سال ۱۹۹۹، جام برندگان باشگاه‌های اروپا منسوخ و با جام یوفا ادغام شد. در رقابت‌های فصل ۰۵–۲۰۰۴، یک گروه دیگر به مرحلهٔ پیش از دور حذفی افزوده شد. در تغییراتی که در سال ۲۰۰۹ در این رقابت‌ها به وجود آمد، جام اینترتوتو در این رقابت‌ها ادغام شد و با افزودن یک گروه دیگر در مرحلهٔ مقدماتی و ایجاد تغییراتی در نحوهٔ راهیابی تیم‌ها به این مسابقات، رقابت‌ها شکل گسترده‌تری به خود گرفت.
جوایز نقدی
همانند لیگ قهرمانان اروپا جایزه نقدی پس از هر دور با معیار حضور و نتیجه کسب شده از منبع درامدهای حق پخش تلویزیونی به تیم‌ها اعطا می‌شود. توجه کنید که در لیگ اروپا بر خلاف لیگ قهرمانان پیروزی در مرحلهٔ پلی آف جایزهٔ نقدی ندارد و برندگان این مرحله فقط جایزهٔ حضور در مرحلهٔ گروهی را دریافت می‌کنند.

جوایز نقدی:

حضور در مرحله اول انتخابی: €۲۰۰٬۰۰۰
حضور در مرحله دوم انتخابی: €۲۱۰٬۰۰۰
حضور در مرحله سوم انتخابی: €۲۲۰٬۰۰۰
حذف شدن در مرحله پلی آف:€۲۳۰٬۰۰۰
حضور در مرحله گروهی: €۲۴۰٬۰۰۰
کسب پیروزی در گروه: €۳۶۰٬۰۰۰
کسب تساوی در گروه: €۱۲۰٬۰۰۰
کسب رتبه اول در گروه: €۵۰۰٬۰۰۰
کسب رتبه دوم در گروه: €۲۵۰٬۰۰۰
حضور در یک شانزدهم نهایی: €۵۰۰٬۰۰۰
حضور در یک‌هشتم نهایی: €۷۵۰٬۰۰۰
حضور در یک چهارم نهایی: €۱٬۰۰۰٬۰۰۰
حضور در نیمه نهایی: €۱٬۵۰۰٬۰۰۰
نایب قهرمان: €۳٬۵۰۰٬۰۰۰
قهرمان: €۶٬۵۰۰٬۰۰۰

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *