پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

پخش زنده لیگ 1 فرانسه: کلرمو - مارسی - شنبه 22 بهمن 1401

پخش زنده لیگ 1 فرانسه: کلرمو – مارسی – شنبه 22 بهمن 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دیدار بین تیم‌های کلرمو و مارسی در لیگ یک فرانسه (لوشامپیونه)، روز شنبه 22 بهمن 1401 ساعت 23:30 به‌وقت ایران برگزار می‌شود. برای مشاهده این رقابت به‌صورت زنده می‌توانید از لینک ارائه‌شده استفاده نمائید.

لینک پخش زنده لیگ 1 فرانسه: کلرمو – مارسی – شنبه 22 بهمن 1401

لیگ ۱ (به فرانسوی: Ligue 1) به معنی اولین لیگ در کشور فرانسه است. این لیگ به لوشامپیونه نیز معروف است. زمان فعالیت این تورنومنت از اوت تا مه بوده و بعد از لیگ برتر انگلستان، لالیگا اسپانیا، سری آ ایتالیا و بوندس‌لیگا آلمان، پنجمین لیگ برتر اروپا شناخته می‌شود، همچنین مهم‌ترین، بزرگ‌ترین و پرافتخار‌ترین تیم تاریخ لیگ ۱ فرانسه پاری سن ژرمن می‌باشد. در حال حاضر سن اتین و پاری سن ژرمن با ۱۰ قهرمانی در لیگ لوشامپیونه رکورددار هستند و همچنین مارسی با ۹ قهرمانی و نانت و موناکو نیز با ۸ قهرمانی به ترتیب در رده‌های بعدی قرار دارند.

پخش زنده لیگ 1 فرانسه
پخش زنده کلرمو و مارسی / پخش بازی کلرمو و مارسی / پخش زنده کلرمو و مارسی شنبه 22 بهمن / پخش مستقیم کلرمو و مارسی شنبه 22 بهمن / پخش زنده کلرمو و مارسی امروز / پخش مستقیم کلرمو و مارسی امروز / پخش زنده لیگ 1 فرانسه امروز / پخش زنده لیگ فرانسه 22 بهمن / پخش زنده فوتبال فرانسه 22 بهمن / پخش زنده بازی کلرمو و مارسی

شمار تیم‌های حاضر در این لیگ ۲۰ تیم بوده و از معروف‌ترین تیم‌های این لیگ می‌توان به المپیک لیون، المپیک مارسی، پاری سن ژرمن، سناتین، موناکو و نانت اشاره کرد. باشگاه موناکو در کشور شاهزاده‌نشین موناکو قرار دارد اما در لیگ فوتبال فرانسه بازی می‌کند.

همچنین مطالعه کنید
پخش زنده رایو وایکانو و اتلتیکو مادرید - یکشنبه 20 فروردین 1402

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب >>