جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
پخش زنده لیگ 1 فرانسه: کلرمو - مارسی - شنبه 22 بهمن 1401

پخش زنده لیگ 1 فرانسه: کلرمو – مارسی – شنبه 22 بهمن 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دیدار بین تیم‌های کلرمو و مارسی در لیگ یک فرانسه (لوشامپیونه)، روز شنبه 22 بهمن 1401 ساعت 23:30 به‌وقت ایران برگزار می‌شود. برای مشاهده این رقابت به‌صورت زنده می‌توانید از لینک ارائه‌شده استفاده نمائید.

لینک پخش زنده لیگ 1 فرانسه: کلرمو – مارسی – شنبه 22 بهمن 1401

لیگ ۱ (به فرانسوی: Ligue 1) به معنی اولین لیگ در کشور فرانسه است. این لیگ به لوشامپیونه نیز معروف است. زمان فعالیت این تورنومنت از اوت تا مه بوده و بعد از لیگ برتر انگلستان، لالیگا اسپانیا، سری آ ایتالیا و بوندس‌لیگا آلمان، پنجمین لیگ برتر اروپا شناخته می‌شود، همچنین مهم‌ترین، بزرگ‌ترین و پرافتخار‌ترین تیم تاریخ لیگ ۱ فرانسه پاری سن ژرمن می‌باشد. در حال حاضر سن اتین و پاری سن ژرمن با ۱۰ قهرمانی در لیگ لوشامپیونه رکورددار هستند و همچنین مارسی با ۹ قهرمانی و نانت و موناکو نیز با ۸ قهرمانی به ترتیب در رده‌های بعدی قرار دارند.

پخش زنده لیگ 1 فرانسه
پخش زنده کلرمو و مارسی / پخش بازی کلرمو و مارسی / پخش زنده کلرمو و مارسی شنبه 22 بهمن / پخش مستقیم کلرمو و مارسی شنبه 22 بهمن / پخش زنده کلرمو و مارسی امروز / پخش مستقیم کلرمو و مارسی امروز / پخش زنده لیگ 1 فرانسه امروز / پخش زنده لیگ فرانسه 22 بهمن / پخش زنده فوتبال فرانسه 22 بهمن / پخش زنده بازی کلرمو و مارسی

شمار تیم‌های حاضر در این لیگ ۲۰ تیم بوده و از معروف‌ترین تیم‌های این لیگ می‌توان به المپیک لیون، المپیک مارسی، پاری سن ژرمن، سناتین، موناکو و نانت اشاره کرد. باشگاه موناکو در کشور شاهزاده‌نشین موناکو قرار دارد اما در لیگ فوتبال فرانسه بازی می‌کند.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *