Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

پربازدید ترین‌های هفته

آموزش

همه چیز در مورد انجمن پی بی ایکس شاپ

همه چیز در مورد انجمن پی بی ایکس شاپ

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

انجمن پی بی ایکس شاپ چیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟

پی بی ایکس شاپ یکی از معتبرترین مجموعه های فروش، نصب، راه اندازی و آموزش انواع سانترال و مرکز تلفن است که با تکیه بر سال ها تجربه و تخصص، موفق شده گامی بزرگ در این عرصه بردارد. این مجموعه با اختصاص دادن بخشی از وب سایت خود به نام انجمن پی بی ایکس شاپ، امکان برقراری ارتباطی راحت تر با کارشناسان این مجموعه را فراهم کرده است. به این صورت که با ورود به انجمن پی بی ایکس شاپ می توانید هر گونه سوالی که در مورد سانترال و مراکز تلفن دارید را مطرح نموده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید.

در واقع این بخش برای حل مشکلات همکارانی است که در زمینه ی نصب و راه اندازی این محصولات با مشکل روبرو می شوند. با توجه به افزایش تقاضا در مورد ایجاد چنین فضایی، مجموعه ی معتبر پی بی ایکس شاپ به همراه پرسنل و کارشناسان حرفه ای خود، چنین فضایی را راه اندازی و در اختیار شما همکاران گرامی قرار داد است. حال در صورت وجود سوالی، از نحوه ی نصب و راه اندازی سانترال گرفته تا چگونگی برنامه ریزی یا حتی در حین انجام پروژه ای می توانید به این صفحه از وب سایت پی بی ایکس شاپ مراجعه کنید و این سوالات را مطرح کنید.

برای آشنایی بیشتر با انجمن پی بی ایکس شاپ ما را اتا انتهای مطلب همراهی کنید.

همه چیز در مورد انجمن پی بی ایکس شاپ

راه اندازی انجمن پی بی ایکس شاپ با یک تیم حرفه ای و متخصص

با توجه به استقبال زیاد مردم از این دستگاه های ارتباط جمعی، امروزه بزرگ ترین و معروف ترین کمپانی های دنیا مثل پاناسونیک، گرنداستریم، یالینک و … مشغول به تولید و عرضه ی انواع مرکز تلفن به بازار هستند. طبیعتا هر کدام از این دستگاه ها از نحوه ی نصب و راه اندازی خاص خود برخوردار می باشند. این مسئله سبب شد بسیاری از نصابان این مراکز تلفن، در حین پروژه یا بسیاری از کارآموزان در حین یادگیری با سوالات زیادی مواجه شوند.

این موضوع سبب شد مجموعه ی معتبر پی بی ایکس شاپ، چاره ای بیندیشد تا بتواند حتی الامکان مشکلات همکاران گرامی را در هر زمان و مکانی رفع نماید. در واقع هدف از راه اندازی انجمن پی بی ایکس شاپ رسیدگی به سوالات این عزیزان و پاسخ دادن به سوال های آن ها است.

از آنجایی که سوالات این افراد، عموما تخصصی و دارای نکات ریزی است این مجموعه، بهترین و متخصص ترین تیم پشتیبانی را برای این انجمن خود اختصاص داده است. به همین دلیل، این تیم پشتیبانی قوی، در سریع ترین زمان ممکن سوالات شما را بررسی و به آن ها پاسخ می دهند.

ویژگی های انجمن پی بی ایکس شاپ

درست است که مجموعه ی پی بی ایکس شاپ، قوی ترین و متخصص ترین تیم پشتیبانی خود را برای این مجموعه، در نظر گرفته است. اما یکی از مهم ترین ویژگی های این انجمن این است که تمام اعضای انجمن می توانند نسبت به سوالات مطرح شده، واکنش نشان دهند و هر اطلاعاتی که در مورد این سوال دارند مطرح نمایند. همچنین می توانند این اعضا، بهترین نظر در مورد سوال مطرح شده را لایک کنند. بدون شک، این ویژگی انجمن پی بی ایکس شاپ سبب می شود کاربران، اطلاعات جامع تری دریافت کنند و یک آرشیو کاربردی و جامع در مورد سوالات مطرح شده ایجاد شود.

طبیعتا وجود چنین آرشیو کاملی سبب می شود هر عضو یا همکاری در هر زمانی که با مشکل رو به رو شد بتواند به سرعت، جواب سوال خود را بیابد و مشکل خود را رفع نماید. در واقع، هدف مجموعه ی معتبر پی بی ایکس شاپ از راه اندازی چنین انجمنی، دسترسی سریع تر همکاران به تمام موضوعات و سوالات مطرح شده در حوزه ی سانترال و انواع مراکز تلفن است. همچنین اگر با مشکل یا سوال جدیدی مواجه شدند که در این آرشیوم وجود ندارد می توانند آن را در این انجمن، مطرح کنند. تیم قدرتمند پی بی ایکس شاپ به سرعت سوال این همکاران بررسی نموده و به سرعت جواب آن را در این انجمن، مطرح می نماید.

همه چیز در مورد انجمن پی بی ایکس شاپ

مزایای انجمن پی بی ایکس شاپ

یکی از مهم ترین و در واقع خاص ترین مزیت این انجمن، بهره مندی از کاربری، تحت عنوان پرسشگر است. در واقع، مجموعه ی پی بی ایکس شاپ با بهره گیری این کاربر تمام سوالاتی که در صفحات اجتماعی مجموعه ی پی بی ایکس شاپ مطرح یا سوالاتی که از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی این مجموعه، مطرح و پاسخ داده می شود را در این انجمن، قید می کند.

به عبارت دیگر، این کاربر یا پرسشگر، تمام سوالات پرتکرار را جمع آوری نموده و در این انجمن، مطرح می نماید. سپس، هر کدام از اعضا که اطلاعاتی در این زمینه دارد یا قبلا، پاسخ این سوال را از تیم پشتیبانی مجموعه پی بی ایکس شاپ دریافت کرده و یا خود تیم پشتیبانی این مجموعه، به این سوالات پاسخ می دهند. چرا که این سوالا، سوال بسیاری از کاربران و نصابان می باشد و هدف از این کار، پاسخگویی سریع تر به این افراد است.

در واقع، مجموعه ی پی بی ایکس شاپ به منظور رفاه حال کاربران، تمام سوالاتی که طی چند سال اخیر با این مجموعه در میان گذاشته شد را جمع آوری کرد. سپس با دسته بندی آن ها، هر کدام از آن ها را در بخش مختص به خود قرار داد. تا اعضا و همکاران بتوانند راحت تر به جواب سوالات خود برسند. به عنوان مثال، سوالات مربوط به سانترال 824 در انجمنی به همین نام قرار داده شده است. لذا اگر شما سوالی در مورد این نوه مرکز تلفن دارید می توانید به انجمن سانترال پاناسونیک مجموعه ی پی بی ایکس شاپ مراجعه کنید.

در انجمن پی بی ایکس شاپ ، برای هر مرکز تلفن دسته بندی جداگانه ای وجود دارد و شما میتوانید سوال های مربوط به هر دستگاه را یکجا مشاهده نمایید
لیست دسته بندی انجمن :

انجمن سانترال های پاناسونیک TEM824 و TES824

انجمن سانترال های پاناسونیک TDA و TDE

انجمن سانترال تحت شبکه پاناسونیک NS500

انجمن سانترال تحت شبکه پاناسونیک HTS

انجمن مرکز تلفن ویپ ( ایزابل)

همه چیز در مورد انجمن پی بی ایکس شاپ

مزیت دیگر این مجموعه، دریافت انتقادات و پیشنهادات شما است. در واقع اگر شما در مورد نحوه رسیدگی این انجمن و یا تیم پشتیبانی، انتقادی یا پیشنهادی دارید می توانید با تیم پشتیبانی این مجموعه در میان بگذارید تا این مجموعه بتواند در آینده ای نزدیک از این پیشنهادات و حتی انتقادهای شما استفاده نماید.

سلب مسئولیت: این مطلب یک رپورتاژ تبلیغاتی است و اروتک مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *