جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.
پخش زنده فوتبال رئال مادرید و بارسلونا - پنجشنبه 11 اسفند 1401

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و بارسلونا – پنجشنبه 11 اسفند 1401

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

دیدار بین تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا در سری مسابقات جام حذفی اسپانیا (کوپا دل ری) امروز پنجشنبه 11 اسفند 1401 ساعت 23:30 به‌وقت ایران برگزار می‌شود. برای مشاهده این مسابقه به‌صورت زنده می‌توانید از لینک ارائه‌شده استفاده کنید.

لینک پخش زنده فوتبال رئال مادرید و بارسلونا – پنجشنبه 11 اسفند 1401 (گزارش فارسی 1)

لینک پخش زنده فوتبال رئال مادرید و بارسلونا – پنجشنبه 11 اسفند 1401 (گزارش فارسی 2)

لینک پخش زنده فوتبال رئال مادرید و بارسلونا – پنجشنبه 11 اسفند 1401 (گزارش انگلیسی)

برای دسترسی به برنامه پخش زنده رقابت‌های دیگر امروز از این لینک استفاده نمائید.

جام حذفی اسپانیا (کوپا دل ری):

کوپا دل ری (به اسپانیایی: Copa Del Rey)، نام مسابقات فوتبالی است که هر سال بین تیم‌های اسپانیایی برگزار می‌شود. نام کامل آن، جام اعلیحضرت پادشاه فلیپه ششم است که به پادشاه فعلی اسپانیا، فلیپه ششم اشاره دارد.

اولین دورهٔ این مسابقات در سال ۱۹۰۳ برگزار شد و طول تاریخ برگزاری آن از آن زمان، تیم فوتبال بارسلونا با ۳۱ بار قهرمانی، پرافتخارترین تیم شرکت‌کننده در این رقابت‌ها است. در سال ۲۰۱۱، رئال مادرید که در برابر بارسلونا به قهرمانی رسیده بود به شهر مادرید برگشته بود و طبق رسم این تیم، بازیکنان سوار بر اتوبوسی روباز در حال برپایی جشن قهرمانی در میدان سیبلس شهر مادرید بودند که در این بین جام از دست سرخیو راموس رها شد و با رفتن به زیر چرخ‌های اتوبوس تقریباً از بین رفت که بعد از این حادثه جامی جدید برای این رقابت‌ها ساخته شد.

پخش زنده جام حذفی اسپانیا
پخش زنده رئال مادرید و بارسلونا / پخش زنده رئال مادرید بارسلونا / پخش مستقیم رئال مادرید و بارسلونا / پخش مستقیم رئال مادرید بارسلونا / پخش زنده رئال مادرید و بارسلونا امروز / پخش زنده رئال مادرید و بارسلونا امشب / پخش مستقیم رئال مادرید و بارسلونا امروز / پخش مستقیم رئال مادرید و بارسلونا امشب / پخش زنده رئال مادرید و بارسلونا پنجشنبه 11 اسفند / پخش زمستقیم رئال مادرید و بارسلونا پنجشنبه 11 اسفند / پخش زنده بارسلونا و رئال مادرید / پخش مستقیم بارسلونا و رئال مادرید / پخش زنده بارسلونا و رئال مادرید پنجشنبه 11 اسفند / پخش مستقیم بارسلونا و رئال مادرید پنجشنبه 11 اسفند / بارسلونا مقابل رئال مادرید / رئال مادرید مقابل بارسلونا / پخش زنده فوتبال اسپانیا پنجشنبه 11 اسفند

پرافتخارترین تیم‌ها:

تا سال ۲۰۱۹ ۱۱۷ دوره از این جام برگزار شده و ۱۴ تیم موفق شده‌اند حداقل یکبار قهرمان این جام شوند بارسلونا با ۳۰ قهرمانی و اتلتیک بیلبائو با ۲۳ قهرمانی پرافتخارترین تیمهای این مسابقات هستند.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *